Strona główna - O NAS
  • JAKOŚĆ I PASJA
  • RZETELNE BIURO RACHUNKOWE
O NAS
Jesteśmy Biurem Rachunkowym, zrzeszającym specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa.

Doradzamy przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na obecność firmy na rynku a także wskazujemy na realne możliwości jej rozwoju.

Sprawujemy partnerski nadzór nad działalnością gospodarczą Klientów oraz realizujemy program informowania o finansowych efektach działalności firmy, co ułatwia bieżące sprawowanie kontroli nad przedsiębiorstwem.
Nasze cele:
być blisko Klienta - by dobrze poznać jego przedsiębiorstwo i móc proponować, zamiast teoretycznych algorytmów, praktyczne rozwiązania problemów,
zapewnić kompleksową obsługę doradczą poprzez umiejętne łączenie usługi księgowej z doradztwem finansowym oraz analizą ekonomiczno-finansową,
dostarczać informacje o kondycji finansowej przedsiębiorstwa i w ten sposób spełniać potrzeby przedsiębiorców oczekujących zwiększonej kontroli finansów swojej firmy.
Nasza misja:
Nasza misja to budowanie sukcesu naszych Klientów.
Uważamy, że sukces ten jest możliwy dzięki właściwej informacji dostarczonej w odpowiednim czasie. Dlatego też w działaniach kierujemy się zasadą:
'Nic nie jest warte więcej niż informacja wyprzedzająca fakty'
Biuro Rachunkowe
Puławska Accounting Sp. z o.o.
ul. Fosa 41A
02-768 Warszawa
tel. 22 543 30 00
fax 22 543 30 19


www.pulawska.pl
Firma Przyjazna Internautom
Rzetelna Firma